В окупованому Алчевську через заповненість лікарень поранених росіян розміщують у морзі

Російські загарбники розміщують своїх поранених військових у морзі тимчасово окупованого Алчевська через брак місць у воєнних шпиталях Луганської області. Про це 9 вересня повідомив у Телеграмі голова ОВА Артем Лисогор.

За його словами, у лікарнях на окупованій частині Луганщини росіяни не встигають звільняти ліжко-місця – увесь фонд постійно зайнятий.

"Тому в Алчевську, до прикладу, прийшлося поранених розміщувати у приміщенні моргу, куди їх привезли разом із ліквідованими під Кремінною загарбниками", - зазначив Лисогор.

Також він зазначив, що для поповнення безповоротних втрат противник продовжує перекидати в райони Новоєгорівки та Діброви резерви, комплектує штурмові групи переважно за рахунок ув’язнених.

Як повідомлялося, окупанти припиняють централізоване продовольче забезпечення своїх підрозділів у Сватівському районі Луганщини.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті