В окупованій Макіївці 3 день поспіль лунають вибухи

У вівторок, 6 липня, в окупованій Макіївці пролунали вибухи. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, а також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Макіївка вранці радісно сигналізує димом про точний хлопок. Ще одне місто, яке росіяни вважали тиловим, раптом опинилося в зоні небезпеки. Дедалі далі російській військовій логістиці на Донеччині приходить гаплик", - повідомив чиновник.

При цьому на опублікованому відео добре видно чорний дим, який піднімається над окупованим містом. Інформації про те, куди саме цього разу припало влучання - поки що немає.

Нагадаємо, що в окупованій Макіївці вибухи лунають уже третій день поспіль - напередодні повідомлялося про масштабну пожежу на нафтобазі.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті