В окупованій Горлівці рашисти почали облаштовувати польові госпіталі у дитячих садках, школах та на складах – Генштаб

В окупованій Горлівці Донецької області росіяни почали облаштовувати польові госпіталі у дитячих садках, школах та на складах. Про це 5 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У тимчасово окупованій Горлівці Донецької області всі медичні заклади переповнені пораненими загарбниками. Тому російські окупанти облаштовують дитячі садки, школи або просто складські приміщення під польові шпиталі", - повідомили українські військові.

Проте такі шпиталі розгортають не лише у Горлівці. Так, у Світлодарську на Донеччині до такого госпіталю прибув медичний персонал із Якутії – там зараз на лікуванні перебувають близько 70 окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через великі втрати на Запорізькому напрямку рашисти розвертають додаткові шпиталі в Криму.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті