В окупованій Горлівці рашисти почали облаштовувати польові госпіталі у дитячих садках, школах та на складах – Генштаб

В окупованій Горлівці Донецької області росіяни почали облаштовувати польові госпіталі у дитячих садках, школах та на складах. Про це 5 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У тимчасово окупованій Горлівці Донецької області всі медичні заклади переповнені пораненими загарбниками. Тому російські окупанти облаштовують дитячі садки, школи або просто складські приміщення під польові шпиталі", - повідомили українські військові.

Проте такі шпиталі розгортають не лише у Горлівці. Так, у Світлодарську на Донеччині до такого госпіталю прибув медичний персонал із Якутії – там зараз на лікуванні перебувають близько 70 окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через великі втрати на Запорізькому напрямку рашисти розвертають додаткові шпиталі в Криму.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті