Через великі втрати на Запорізькому напрямку рашисти розгортають додаткові шпиталі в Криму

Росіяни розгортають у Криму додаткові шпиталі через великі втрати на Запорізькому напрямку. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 23 січня.

"Ворог несе великі втрати на Запорізькому напрямку й вимушений розгортати додаткові шпиталі в тимчасово окупованому Криму", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що через недостатню кількість лікарняних ліжок росіяни перетворили на шпиталь лікарню ім. Даші Севастопольської, лікарів перевели в інші міські лікарні Севастополя. 

"При цьому в шпиталь завезли російських лікарів, бо не довіряють місцевим", – сказано в повідомленні.

Зазначається що також ворог планує обладнати ще два шпиталі в Криму до кінця січня, адже зазнає велику кількість втрат на Запорізькому напрямку й шпиталі на півдні заповнені.

Раніше повідомлялось, що росіяни розікрали лікарню в Скадовську на Херсонщині.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті