Через великі втрати на Запорізькому напрямку рашисти розгортають додаткові шпиталі в Криму

Росіяни розгортають у Криму додаткові шпиталі через великі втрати на Запорізькому напрямку. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 23 січня.

"Ворог несе великі втрати на Запорізькому напрямку й вимушений розгортати додаткові шпиталі в тимчасово окупованому Криму", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що через недостатню кількість лікарняних ліжок росіяни перетворили на шпиталь лікарню ім. Даші Севастопольської, лікарів перевели в інші міські лікарні Севастополя. 

"При цьому в шпиталь завезли російських лікарів, бо не довіряють місцевим", – сказано в повідомленні.

Зазначається що також ворог планує обладнати ще два шпиталі в Криму до кінця січня, адже зазнає велику кількість втрат на Запорізькому напрямку й шпиталі на півдні заповнені.

Раніше повідомлялось, що росіяни розікрали лікарню в Скадовську на Херсонщині.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті