В окупованій Горлівці рашисти почали облаштовувати польові госпіталі у дитячих садках, школах та на складах – Генштаб

В окупованій Горлівці Донецької області росіяни почали облаштовувати польові госпіталі у дитячих садках, школах та на складах. Про це 5 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У тимчасово окупованій Горлівці Донецької області всі медичні заклади переповнені пораненими загарбниками. Тому російські окупанти облаштовують дитячі садки, школи або просто складські приміщення під польові шпиталі", - повідомили українські військові.

Проте такі шпиталі розгортають не лише у Горлівці. Так, у Світлодарську на Донеччині до такого госпіталю прибув медичний персонал із Якутії – там зараз на лікуванні перебувають близько 70 окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через великі втрати на Запорізькому напрямку рашисти розвертають додаткові шпиталі в Криму.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті