В Офісі президента розповіли про настрій окупантів у Криму

У тимчасово окупованому Криму продовжують посилюватися панічні настрої. Про це заявив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону 27 вересня.

"Щоб компенсувати свої панічні настрої, вони завжди говорять про те, що ми зараз зайдемо кудись, щось будемо робити і так далі. І ці панічні настрої у Криму будуть поступово розвиватися", - зазначив Подоляк.

Він додав, що рф погрожує всьому світу тому, що пожиттєво знаходиться в панічних настроях.

За його словами радника, росіяни вже розуміють, що повітряний простір Криму вже не так потужно контролюється, тож їм доводиться жити в очікуванні атак.

Подоляк додав, що перерізання ключового напрямку забезпечення російського окупаційного угруповання є однією зі стратегічних завдань для України.

Як повідомлялось раніше, у ГУР розповіли про гнітючу атмосферу серед росіян у Криму після операції "Крабова пастка".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті