У ГУР розповіли про гнітючу атмосферу серед росіян у Криму після операції "Крабова пастка"

Атмосфера серед російських терористів на території Криму стає дедалі гнітючішою, особливо після операції Сил безпеки й оборони України "Крабова пастка". Про це повідомляє ГУР Міноборони України з посиланням на заяву представника Головного управління розвідки Андрія Черняка.

"Крабова пастка" забезпечила серйозний улов. Можна констатувати, що після атаки на штаб чорноморського флоту РФ дуже активно рухались автомобілі швидкої, пожежні та катафалки. Тож ситуація для окупантів тривожна, і вона такою залишатиметься для росіян повсюди в Криму, куди б вони не ховали залишки своїх кораблів, штабів чи будь-яких інших об’єктів окупаційної присутності”, - заявив Черняк.

За словами представника ГУР, розвідка фіксує усі переміщення російських терористів на території Криму, а ЗСУ використовують ці розвідувальні дані. У зв'язку з цим, як зауважив Черняк, єдиний безпечний варіант для окупантів в Криму - це перебазуватись зі своїм іржавим мотлохом геть з півострова.

Коментуючи регулярну "бавовну" на території росії, Черняк нагадав про список пріоритетних військових об'єктів, які підлягають ураженню.

"Пункт за пунктом у цьому списку з’являються позначки, які свідчать про ефективне ураження або необхідність нанесення повторних, більш бадьорих ударів", - пояснив представник ГУР

Кодові назви для спецоперацій дають, як правило, офіцери-виконавці. За словами Черняка, кожна назва має за мету підкреслили значення, а також символізм операції.

"Наприклад, спецоперація ГУР МО України на території Криму 24 серпня цього року отримала назву “Пробудження сили”. Вперше за 10 років російського поневолення Криму розвідники-спецпризначенці встановили прапор України, нагадавши усім нашим громадянам в окупації, що свобода і світло мечів українських джедаїв близько, тож настав час активізації руху опору на території півострова, настав час пробудження сили", - додав представник ГУР.

Ннагадаємо, у ГУР заявили, що можуть поцілити куди завгодно по окупантам у Криму. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті