У ГУР розповіли про гнітючу атмосферу серед росіян у Криму після операції "Крабова пастка"

Атмосфера серед російських терористів на території Криму стає дедалі гнітючішою, особливо після операції Сил безпеки й оборони України "Крабова пастка". Про це повідомляє ГУР Міноборони України з посиланням на заяву представника Головного управління розвідки Андрія Черняка.

"Крабова пастка" забезпечила серйозний улов. Можна констатувати, що після атаки на штаб чорноморського флоту РФ дуже активно рухались автомобілі швидкої, пожежні та катафалки. Тож ситуація для окупантів тривожна, і вона такою залишатиметься для росіян повсюди в Криму, куди б вони не ховали залишки своїх кораблів, штабів чи будь-яких інших об’єктів окупаційної присутності”, - заявив Черняк.

За словами представника ГУР, розвідка фіксує усі переміщення російських терористів на території Криму, а ЗСУ використовують ці розвідувальні дані. У зв'язку з цим, як зауважив Черняк, єдиний безпечний варіант для окупантів в Криму - це перебазуватись зі своїм іржавим мотлохом геть з півострова.

Коментуючи регулярну "бавовну" на території росії, Черняк нагадав про список пріоритетних військових об'єктів, які підлягають ураженню.

"Пункт за пунктом у цьому списку з’являються позначки, які свідчать про ефективне ураження або необхідність нанесення повторних, більш бадьорих ударів", - пояснив представник ГУР

Кодові назви для спецоперацій дають, як правило, офіцери-виконавці. За словами Черняка, кожна назва має за мету підкреслили значення, а також символізм операції.

"Наприклад, спецоперація ГУР МО України на території Криму 24 серпня цього року отримала назву “Пробудження сили”. Вперше за 10 років російського поневолення Криму розвідники-спецпризначенці встановили прапор України, нагадавши усім нашим громадянам в окупації, що свобода і світло мечів українських джедаїв близько, тож настав час активізації руху опору на території півострова, настав час пробудження сили", - додав представник ГУР.

Ннагадаємо, у ГУР заявили, що можуть поцілити куди завгодно по окупантам у Криму. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті