В одне із селищ Первомайська на Луганщині прилетіла ракета HIMARS - детонують боєприпаси

В окуповане селище Молодіжне, що належить до Первомайська Луганської області, прилетіла ракета HIMARS рано вранці 8 травня. Про це з посиланням на Спільний центр контролю і координації (СЦКК) повідомили сепаратистські ЗМІ, а також місцеві пабліки 8 травня.

"Зафіксовано обстріл: 03:00 по населеному пункту Молодіжне із застосуванням РСЗВ HIMARS (одна ракета), – ідеться в повідомленні сепаратистів. – Інформація про постраждалих і пошкодження уточнюється".

"Мешканці Первомайська, Калинового та Золотого сьогодні зранку споглядали чудовий салют", – пише Телеграм-канал "Кадіївка (Стаханов)".

У місцевих пабліках уточнюється, що внаслідок прильоту довго детонували боєприпаси.

Раніше влада "ЛНР" повідомила про чотири нові прильоти HIMARS у Рубіжне 6 травня і показала фото з попереднього прильоту – нібито по гаражах.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті