В Одесі у наслідок нічної атаки "шахедів" помер авторемонтник. Далекобійник з Донеччини у важкому стані

Під час нічної атаки російських дронів на Одещину один зі збитих безпілотників впав на територію комунального авторемонтного підприємства в Одесі, через що постраждали два цивільних чоловіка. У одного з них зупинилося серце, інший перебуває у важкомі стані. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму Телеграм-каналі 13 грудня.

Зокрема, раніше він повідомлялв, що чоловіки лікувалися у медичних закладах міста.

"Стан в обох важкий. У 42-річного слюсаря авторемонтної КУ зупинялося серце. Дякуючи нашим лікарям, реанімація пройшла успішно. Щодо стану другого постраждалого, 50-річного далекобійника з Донеччини - лікарі продовжують протишокову, антибактеріальну терапію. Чоловік знаходиться у блоці інтенсивної терапії опікового профілю", - писав Кіпер.

Але ввечері він повідомив, що чоловік, у якого зупинялося серце, помер.

"На жаль, у постраждалого внаслідок вчорашнього російського обстрілу чоловіка повторно зупинилося серце. 42-річний співробітник комунальної установи помер у лікарні" - написав керівник ОВА.

Як повідомлялося, сили ППО знищили девʼять дронів над Одеською областю під час атаки РФ в ніч на 13 грудня, проте уламки "Шахедів" пошкодили комунальне підприємство та припортову інфраструктуру.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті