У Непалі розбився пасажирський літак із 72 людьми на борту, ніхто не вижив (ВІДЕО)

У Непалі зазнав катастрофи пасажирський літак із 72 людьми на борту – всі вони загинули. Про це 15 січня повідомляє агентство AFP.

Йдеться про борт ATR 72 авіакомпанії Yeti Airlines, який летів зі столиці Катманду до Покхари. На його борту перебували чотири члени екіпажу та 68 пасажирів.

За наявною інформацією, на борту літака перебували п'ять громадян Індії, четверо росіян, один ірландець, двоє громадян Південної Кореї, один громадянин Австралії, один громадянин Франції та один громадянин Аргентини. Нині на місці аварії працюють рятувальники.

Про причини падіння борту поки що не повідомляється. Однак прем'єр-міністр Непалу Пушпа Камал Дахал скликає екстрене засідання Кабінету міністрів з авіакатастрофи.

Зазначається, що літаку ATR 72 виповнилося 15 років. Це двомоторний турбогвинтовий літак, який спільно виробляли Airbus та Leonardo. Авіакомпанія Yeti Airlines складається із шести літаків ATR72-500.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Бурятії розбився російський вертоліт Мі-8, внаслідок чого загинули троє людей.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті