На початку війни Богуслаєв наказав прибрати лопаті з гелікоптерів – генпрокурор Костін

Заарештований за підозрою у державній зраді 83-річний президент Мотор Січі В'ячеслав Богуслаєв на початку повномасштабної війни РФ проти України наказав розукомплектувати українські гелікоптери. Про це повідомив генпрокурор Андрій Костін в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

За словами Костіна, слідство має інформацію, що Богуслаєв на початку повномасштабної війни, після відповідного звернення українських військових, наказував співробітникам підприємства приховати документи від гелікоптерів, щоб українські Сили оборони не могли скористатися технікою.

"Мовляв, українські пілоти не сядуть за штурвал гелікоптера без спеціальних формулярів. Але і це ще не все! Після того як українські військові звернулися за гелікоптерами, президент Мотор Січі наказав розукомплектувати техніку. Просто зняти з гелікоптерів лопаті! І це, ще раз наголошую, відбувалося на початку війни", – сказав Костін.

Він нагадав, як у цей час ворожі гелікоптери штурмували Гостомель, обстрілювали інші міста, і тоді була вкрай важлива своєчасна підтримка українських сил у повітрі.

Як раніше повідомлялося, підозрюваний у держзраді президент АТ "Мотор Січ" Богуслаєв присягався на суді, що він просто "конструктор", а не зрадник.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті