У Міноборони Британії вважають, що путін вже кілька разів втратив можливість зберегти обличчя

Президент РФ путін знехтував декількома можливостями "зберегти обличчя" і вийти із ситуації, в якій він опинився. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони Британії Бена Воллеса 3 жовтня.

"Я маю на увазі, що якщо завтра вранці ми побудуємо йому золотий вихід, він навмисне його протаранить, тобто зробить протилежне", - заявив Воллес.

За його словами, росія продовжує вдаватися до звірств і не полишає спроби підкорити Україну. Але світ не може дозволити путіну перемогти.

"Якщо хуліган покаже, що можна просто ігнорувати конвенції, міжнародні правила, домовленості, загрожувати всім ядерною зброєю - і тобі нічого не буде, то буде катастрофою", - додав міністр.

Воллес додав, що путін є етнічним націоналістом, який живе фантазіями про об'єднання так званого стародавнього роду. Замість покращення умов життя росіян, він хоче збільшувати силу РФ через ослаблення супротивників.

Як раніше повідомлялося, на думку британської розвідки, путін незвично швидко визнав проблеми з мобілізацією, що наголосило на її провалі.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті