У Міненерго стверджують, що ракетні удари зупинили майже всю генерацію країни

Унаслідок ракетних ударів у середу знеструмлено всі атомні, більшість тепло- та гідроелектростанцій, що призвело до відключення е/е для більшості споживачів в Україні. Про це повідомляється на сторінці Міністерства енергетики у Фейсбук.

"Сьогоднішній ракетний обстріл призвів до тимчасового знеструмлення всіх атомних, більшості теплових і гідроелектростанцій. Також уражені об'єкти електропередачі", - зазначено в повідомленні Міненерго.

Унаслідок цього знеструмлено більшість споживачів у всій країні, відбуваються аварійні відключення світла, зазначили в міністерстві. Відсутність електроенергії може вплинути на наявність тепло- та водопостачання.

Як запевнили в Міненерго, енергетики вже працюють і роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання, але попередили, що з огляду на масштаби руйнувань знадобиться певний час.

"Але росії не вдасться залякати українців. Вони не бояться холоду, темряви, терористів. Ми їх перемагаємо спільними зусиллями, кожен на своєму робочому місці. Довіряйте енергетикам, вірте ЗСУ!" - наголосили в Міненерго.

Нагадаємо, через обстріл України 23 листопада автоматично відключилися енергоблоки трьох АЕС.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті