В Міненерго повідомили про наслідки ранкової ракетної атаки України російськими окупантами

У міністерстві енергетики України повідомили про наслідки російської ракетної атаки уранці 7 лютого. Про це Міненерго повідомило у Телеграм

Як повідомляється, у Києві внаслідок обстрілу знеструмлено підстанції, через це відключена частина споживачів у Дніпровському та Деснянському районах – загалом 19,4 тисячі абонентів. Енергетики розраховують заживити споживачів упродовж трьох годин.

У Харкові пошкоджено електромережі, знеструмлено близько 1000 споживачів. Їх розраховують заживити впродовж дня.

У Миколаєві через ранкові обстріли відключено 220 побутових та 6 юридичних споживачів. Їх планують заживити до кінця дня, після того, як дозволить безпекова ситуація.

Нагадаємо, у Києві унаслідок ракетного обстрілу вранці 7 лютого  було пошкоджено магістраль теплопостачання. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті