В Міненерго повідомили про наслідки ранкової ракетної атаки України російськими окупантами

У міністерстві енергетики України повідомили про наслідки російської ракетної атаки уранці 7 лютого. Про це Міненерго повідомило у Телеграм

Як повідомляється, у Києві внаслідок обстрілу знеструмлено підстанції, через це відключена частина споживачів у Дніпровському та Деснянському районах – загалом 19,4 тисячі абонентів. Енергетики розраховують заживити споживачів упродовж трьох годин.

У Харкові пошкоджено електромережі, знеструмлено близько 1000 споживачів. Їх розраховують заживити впродовж дня.

У Миколаєві через ранкові обстріли відключено 220 побутових та 6 юридичних споживачів. Їх планують заживити до кінця дня, після того, як дозволить безпекова ситуація.

Нагадаємо, у Києві унаслідок ракетного обстрілу вранці 7 лютого  було пошкоджено магістраль теплопостачання. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті