У Мелітополі залишилося близько 60 тисяч мешканців - мер

Більше половини жителів окупованого Мелітополя змогли евакуюватись на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тис. громадян. Про це повідомив мер міста Іван Федоров у ефірі телемарафону «Єдині новини» 7 листпада."Більше половини жителів Мелітополя евакуювались на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тис мелітопольців", - сказав він. Натомість, за його словами, місто і район масово заселили окупанти з РФ - росіяни, чеченці, осетини тощо.

Також на сході від Мелітополя - на Херсонському напрямку - рашисти виселяють людей з будинків і будують оборонні укріплення.

Так, у селі Полянівка Мелітопольського району вони «попросили» жителів переїхати в інші населені пункти. Через сусідню Якимівку завезли до Полянівки бетонні плити, зняті з водного каналу. Й перетворюють навколишню територію на форпост.

Федоров додав, що окупанти захопили й інші села Мелітопольського району: заселились в порожні будинки й розставили військову техніку поруч з мирними жителями - у городах і дворах.

Як повідомлялося, гауляйтер тимчасово окупованої частини Запорізької області Євгеній Балицький та військові РФ створили комісію, яка проводить перепис державних, комунальних, приватних підприємств, будинків, квартир та авто.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті