У Мелітополі залишилося близько 60 тисяч мешканців - мер

Більше половини жителів окупованого Мелітополя змогли евакуюватись на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тис. громадян. Про це повідомив мер міста Іван Федоров у ефірі телемарафону «Єдині новини» 7 листпада.



"Більше половини жителів Мелітополя евакуювались на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тис мелітопольців", - сказав він. Натомість, за його словами, місто і район масово заселили окупанти з РФ - росіяни, чеченці, осетини тощо.

Також на сході від Мелітополя - на Херсонському напрямку - рашисти виселяють людей з будинків і будують оборонні укріплення.

Так, у селі Полянівка Мелітопольського району вони «попросили» жителів переїхати в інші населені пункти. Через сусідню Якимівку завезли до Полянівки бетонні плити, зняті з водного каналу. Й перетворюють навколишню територію на форпост.

Федоров додав, що окупанти захопили й інші села Мелітопольського району: заселились в порожні будинки й розставили військову техніку поруч з мирними жителями - у городах і дворах.

Як повідомлялося, гауляйтер тимчасово окупованої частини Запорізької області Євгеній Балицький та військові РФ створили комісію, яка проводить перепис державних, комунальних, приватних підприємств, будинків, квартир та авто.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті