У Маріуполі зафіксовано майже однакову температуру в квартирах, на вулиці та в кранах з водою (ФОТО)

У тимчасово окупованому Маріуполі місцеві мешканці зафіксували майже однакову температуру повітря на вулиці, в квартирах та в кранах з водою. Фотографії опублікував радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Температура на вулиці, в квартирах та води з крани прийшла в баланс. Стала абсолютно однаковою. Мангуш два тижні без водопостачання. Абсолютно. Покращення від окупантів не зупиняється ані на хвилину", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, рашисти зносять дитячі садочки та будинки творчості, які клялися відремонтувати

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті