У Маріуполі окупанти відмовляють мешканцям у медичній допомозі

У тимчасово окупованому Маріуполі місцеві мешканці не можуть отримати медичну допомогу через поранених окупантів. Про це розповів радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Міська лікарня №2 (інтенсивної терапії), фактично єдина лікарня в місті та лікарня швидкої допомоги з середини минулого тижня поновила роботу як військовий шпиталь. Велика кількість російських окупантів на стаціонарному лікуванні (здебільше з запорізького напряму). Зворотній бік - маріупольцям взагалі не лишилось міста. В госпиталізації відмовляють всім по всіх напрямах захворювань. Єдине право, що забеспечила росія в Маріуполі - померти в себе вдома", - розповів чиновник.

Як повідомлялося раніше, розібрали маріупольський Драмтеатр до останньої стіни. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті