У Маріуполі окупанти відмовляють мешканцям у медичній допомозі

У тимчасово окупованому Маріуполі місцеві мешканці не можуть отримати медичну допомогу через поранених окупантів. Про це розповів радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Міська лікарня №2 (інтенсивної терапії), фактично єдина лікарня в місті та лікарня швидкої допомоги з середини минулого тижня поновила роботу як військовий шпиталь. Велика кількість російських окупантів на стаціонарному лікуванні (здебільше з запорізького напряму). Зворотній бік - маріупольцям взагалі не лишилось міста. В госпиталізації відмовляють всім по всіх напрямах захворювань. Єдине право, що забеспечила росія в Маріуполі - померти в себе вдома", - розповів чиновник.

Як повідомлялося раніше, розібрали маріупольський Драмтеатр до останньої стіни. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті