В "ЛНР" відправили на 16 років у колонію солдата ЗСУ за "руйнування будинку" в районі повністю зруйнованої Попасної

Рашисти в "ЛНР" засудили до 16 років колонії військовослужбовця ЗСУ Юрія Босовича, інкримінувавши йому "руйнування будинку" в селищі біля Попасної, де все повністю зруйновано окупантами. Про це повідомив слідком РФ 24 серпня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Докази... визнані достатніми для винесення вироку мінометнику мінометного взводу 17-го мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади (військова частина А1736) збройних сил України солдату Юрію Босовичу. Вироком суду йому призначено покарання у вигляді 16 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму", - заявляють окупанти.

Уточнюється, що Босовича звинуватили в тому, що він "обстріляв селище міського типу Нижнє Попаснянського району і зруйнував житловий будинок".

При цьому Попасна і сусідні селища раніше були повністю зруйновані самими окупантами.

Так, раніше було оприлюднено нову відеоекскурсію окупованою Попасною: "Я навіть тварин там не побачив. Там навіть дерева не ростуть".

Раніше також повідомлялося, що в тому, що залишилося від Попасної на Луганщині після окупації, живуть не більш ніж 200 людей - тоді як до 24 лютого 2022 року в місті проживало приблизно 22 тисячі осіб.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті