В "ЛНР" розробляють "нормативно-правову базу", щоб спростити "аварійний" доступ до житла громадян України, які виїхали

Окупаційна влада "ЛНР" розробляє "нормативно-правову базу", щоб простіше було розкривати квартири і будинки громадян України, які виїхали з окупованої області. Про це повідомила "перший заступник міністра будівництва і ЖКГ ЛНР" Тетяна Буряк на засіданні "комітету НС ЛНР з будівництва, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв'язку" 7 березня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"У ЛНР розробляють нормативну правову базу, яка дасть змогу врегулювати питання доступу до житлових приміщень, власники яких відсутні, у разі виникнення аварійних ситуацій", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що раніше у квазіреспубліці діяла постанова "уряду ЛНР" "Про доступ до житла (житлового приміщення, житла) та іншого володіння особи, власники яких відсутні". Вона припинила діяти 31 грудня 2023 року у зв'язку з "інтеграцією республіки в законодавче поле РФ".

Раніше повідомлялося, що залишене жителями житло в Сєвєродонецьку заселяють "учасниками СВО" з сім'ями.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті