Покинуте мешканцями житло у Сєвєродонецьку заселяють "учасниками СВО" з сім'ями

У квартири мешканців Сєвєродонецька, які виїхали з міста, наразі активно заселяють "учасників СВО" з родинами - російських окупантів, які з різних причин демобілізувались і вирішили залишитись на окупованій території України. Про це повідоми начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі "Еспресо" 26 січня. 

"Розселяють по житлу у Сєвєродонецьку так званих "учасників СВО", які вирішили залишитись на окупованій території", - сказав Стрюк.

Він уточнив, що мова йде про окупантів, які з різних причин - поранення тощо - демобілізувались.

"Якщо квартира більш-менш у пристойному стані, уціліла, то місцева окупаційна влада вскриває її під виглядом проведення ремонтів. У подальшому квартири мародеряться та туди заселяються", - зазначив також Стрюк.

За його словами, наразі є невеликий відсоток людей, які повертаються з вільної території України в окуповане місто, щоб завадити заселенню росіян у квартири, зберегти свою нерухомість. Здебільшого це літні люди.

Раніше окупанти показали, як на чолі з "шефом" із Татарстану зламують квартири мешканців Лисичанська.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті