В "ЛНР" публічно визнали, що у їхніх "військовослужбовців" є заборгованість із зарплати як мінімум з 2022 року

Так звана "влада" "ЛНР" публічно визнала, що у їхніх "військовослужбовців" є заборгованість із зарплати щонайменше з 2022 року. Про це заявила "депутат народної ради ЛНР" Ольга Кобцева 25 травня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Депутат роз'яснила порядок отримання військовослужбовцями заборгованості із зарплати", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що Кобцева отримала звернення, пов'язані з наявними з 2022 року заборгованостями перед "військовими ЛНР".

За словами Кобцевої, "...документи для отримання заробітної плати за 2022 рік можна надати і заробітну плату отримати". Із цією метою для початку вона пропонує звертатися до своєї військової частини, потім – якщо отримано відмову або частина розформована – до "фінансової служби військової частини" за конкретною адресою. А якщо і там буде отримано відмову – знову "на прийом" до самої Кобцевої.

Раніше повідомлялося, що в польових таборах на Луганщині росіяни тримають у "резерві" вже понад 800 заарештованих місцевих і зеків із РФ.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті