У лісі під Києвом затримали групу чоловіків, яких пов'язують із ДРГ (ФОТО)

У лісі під Бучею Київської області 4 серпня затримали групу із 7 чоловіків, яких підозрюють у причетності до ДРГ. Про це в Telegram повідомляють Стратегічні комунікації ЗСУ 4 серпня.

"Спеціальний підрозділ, виконуючи бойове завдання у лісовій частині Бучанської громади, відстежуючи диверсійно-розвідувальні групи ворога, затримали групу чоловіків, які не змогли пояснити, що вони роблять у чагарниках", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляють у Страткомі, всіх затриманих уже передали співробітникам СБУ. Тепер уже силовики уточнюватимуть та встановлюватимуть їхні наміри.

Нагадаємо, що у середині липня на Харківщині наші розвідники знищили ДРГ морської піхоти Північного флоту РФ.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті