У Кремлі підтвердили, що наказ знищувати Україну ракетами віддав особисто Путін. У рамках "СВО"

У Кремлі підтвердили, що наказ знищувати Україну ракетами віддав особисто Путін. Про це заявив речник президента країни-агресора Дмитро Пєсков.

Відповідаючи на запитання, хто наказав нанести по всій Україні руйнівні ракетні удари, він сказав: "Зрозуміло, основні моменти СВО не можуть здійснюватися без доповідей Верховному головнокомандувачу".

"Все це відбувається в рамках СВО. Щодо цих ударів, потрібно чекати коментарів від Міноборони", - як завжди уникнув відповіді спікер президента держави-терориста.  

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті