У Кремлі не вважають ознакою слабкості постійні прохання про переговори, говорять про "руку миру"

У Кремлі вчергове заявили про готовність до переговорів, але не з Києвом. Про це сказав речник президента РФ Дмитро Пєсков, - передають російські ЗМІ.

"Очевидно, що вирішальний голос - за Вашингтоном. Ну, неможливо про щось говорити, наприклад, із Києвом. У Києві є президент, законний президент України пан Зеленський, але досягати з ним якихось домовленостей, ґрунтуючись на досвіді березневому, можна, але ці домовленості нічого не варті, тому що за вказівкою ззовні вони можуть бути скасовані моментально", - сказав він.

Тому, за словами Пєскова, "як мінімум, треба розмовляти з кимось, плюс із їхнім натхненником, керівником і так далі".

Він також вкотре розповів, що президент РФ Володимир Путін постійно говорить про готовність до переговорів.

"Чи готові - чи не готові, але на Заході мають це знати, повинні це чути", - додав він.

Пєсков також наголосив, що готовність РФ до переговорів не є ознакою слабкості.

"Як би вони це не сприймали, вони бачать ситуацію де-факто, ситуація де-факто ніяк не говорить і не може говорити про нашу слабкість. Але саме простягати руку миру і руку переговорів може собі дозволити лише сильна людина", - сказав представник Кремля.

Як повідомлялося раніше, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Путін готовий до переговорів "щодо зниження напруженості", але за певних умов.

У МЗС України відповіли, що єдиною реалістичною пропозицією має бути негайне припинення РФ війни проти України та виведення російських військ з української території.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті