У Конгресі закликали Пентагон надати Україні новий вид сучасних безпілотників

Група членів Конгресу, до складу якої увійшли представники обох партій, закликала Міністерство оборони США дати Україні сучасні безпілотники, які досі не надавалися.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє CNN на основі листа, що є у розпорядженні їхньої редакції та The Wall Street Journal.

Лист від 17 членів Конгресу адресований главі Пентагону Ллойду Остіну і датований 21 серпня.

У ньому зазначають, що Україна могла би краще протистояти російським загрозам із передовими безпілотниками, як MQ-1C Gray Eagle або MQ-9A Reaper.

"Ці передові системи можуть розташовуватися далеко від лінії фронту і забезпечувати постійне спостереження, точне відстеження з великою дальністю і визначення цілей, що необхідно для боротьби з російськими ракетами", - йдеться у листі.

Члени Конгресу закликають оперативно провести оцінку про те, чи надавати MQ-1C Gray Eagle, "щоб ця ретельна оцінка не коштувала українцям ще більше життів".

Як пишуть журналісти, Україна вже просила США про MQ-1C Gray Eagle - про це на брифінгу сказав представник пресслужби Пентагону Пет Райдер. Він зазначив також, що рішення з цього приводу ще не приймалися. Він зазначив також, що раніше Україні передали інші системи для моніторингу ситуації, як безпілотники Puma, ScanEagle, Switchblade та Phoenix Ghost. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті