В Іспанії застрелили російського пілота, який перегнав бойовий вертоліт Мі-8 разом з екіпажем в Україну

В Іспанії знайдено мертвим Максима Кузьмінова, який прилетів разом з екіпажем на російському військовому вертольоті в Україну. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ повідомляє ТГК Brief 19 лютого.

"Валенське видання Eureka news пише, посилаючись на джерела в Цивільній гвардії Іспанії, що останнім часом у колишнього офіцера російської армії, який здійснив перехід на бік України і застрелив своїх товаришів, Кузьмінова були проблеми з алкоголем та наркотиками", - йдеться в повідомленні.

Його сусіди розповіли співробітникам правоохоронних органів, що "іноземець поводився неадекватно, часто кричав, вів п'яну балаканину і розповідав багато історій про своє минуле і теперішнє життя". Першим про подію написала газета ABC, повідомивши про вбивство 33-річного Кузьмінова в місті Ла-Вільяхойоса в Аліканте. Мертве тіло було знайдено щонайменше з півдюжиною кульових поранень на пандусі гаража.

Раніше Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднило документальний фільм "Збиті льотчики росії", у якому, серед іншого, вперше показали російського пілота, який перегнав до України російський гелікоптер Мі-8 у межах спецоперації під кодовою назвою "Синиця". Як стверджує ГУР, льотчик – Максим Кузьмінов, він служив у 319-му окремому вертолітному полку армійської авіації РФ – в/ч 13984 із пунктом постійної дислокації у Приморському краї РФ.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті