На Херсонщині запрацювали ще дві базові станції мобільного оператора

У Херсонській області відновлено роботу ще двох базових станцій мобільного оператора Vodafone 3 січня. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі 4 січня.

"Фахівці Vodafone відновили роботу 2 базових станцій: у Корабельному районі Херсона та у селищі Велика Олександрівка Бериславського району, – сказано в повідомленні. – Нині на звільненій Херсонщині працює 193 базові та 2 пересувні станції".

Уточнюється, що, крім цього, для відновлення світла на Херсонщині працює 26 бригад – це 106 робітників та 37 одиниць техніки.

"Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Берислав, Архангельське, Мар’янське, Любимівку, Велику Олександрівку, Херсон та Благодатне", – написав Янушевич.

Раніше повідомлялось, що рашисти за добу 71 раз обстріляли територію Херсонщини.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті