На Херсонщині запрацювали ще дві базові станції мобільного оператора

У Херсонській області відновлено роботу ще двох базових станцій мобільного оператора Vodafone 3 січня. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі 4 січня.

"Фахівці Vodafone відновили роботу 2 базових станцій: у Корабельному районі Херсона та у селищі Велика Олександрівка Бериславського району, – сказано в повідомленні. – Нині на звільненій Херсонщині працює 193 базові та 2 пересувні станції".

Уточнюється, що, крім цього, для відновлення світла на Херсонщині працює 26 бригад – це 106 робітників та 37 одиниць техніки.

"Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Берислав, Архангельське, Мар’янське, Любимівку, Велику Олександрівку, Херсон та Благодатне", – написав Янушевич.

Раніше повідомлялось, що рашисти за добу 71 раз обстріляли територію Херсонщини.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті