У Харківській області виявлено значні поклади газу

Підприємство "Укргазвидобування" на родовищі у Харківському регіоні на глибині понад 6 тис. метрів відкрило значні поклади газу. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко у Фейсбуці.

"Навіть під час війни ми робимо все можливе, щоб більше видобувати власного газу. На родовищі в Харківському регіоні наші фахівці відкрили значний газовий поклад некласичного типу на глибині понад 6000 м. За результатами випробувань пробуреної пошукової свердловини, спроектованої згідно даних новітніх 3D-сейсморозвідувальних досліджень, Укргазвидобування, дочірня компанія Нафтогазу, отримала дебіт газу більше 120 тис. куб. м на добу. За внутрішніми оцінками, її потенціал може бути ще більшим", - пише Вітренко.

За його словами, геолого-геофізична інформація, що отримана командою спеціалістів в результаті закладання, буріння та випробування свердловини вказує на перспективність промислового освоєння нового покладу.

"Отримання промислового дебіту газу з великої за розмірами структури, сформованої ущільненими гірськими породами, є важливою подією освоєння ресурсного потенціалу Східного нафтогазоносного регіону України", - зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті