У ГУР заявили, що удар по казармі в Макіївці був частиною плану щодо запобігання наступу рашистів

Удар 1 січня по розташуванню російських мобілізованих у тимчасово окупованій Макіївці було завдано в межах плану запобігання новому наступу росіян. Про це заявив в інтерв'ю італійській Corriere della Sera представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

Відповідаючи на запитання журналіста про новорічний удар ЗСУ по розташуванню окупантів у Макіївці, Скібіцький сказав, що це було продовження контрнаступу, який ЗСУ розпочав у серпні, і що будуть й інші подібні продовження. "Це частина плану щодо запобігання новому наступу росіян. Для них це була чутлива втрата", – сказав представник ГУР.

Він також наголосив, що це було "послання всім російським солдатам, яких змушують воювати, сигнал для них".

Скібіцький зазначив, що за останні два тижні росіяни перекинули війська не лише на схід України, а й у Запорізьку область та під Херсон.

"Ймовірно, вони розпочнуть новий наступ у Запорізькій області, а на Харківському напрямку спробують зупинити наш контрнаступ. Вони також спробують утримати позиції в Херсонській області, де посилюють оборону, а також на стратегічно важливому для них Кримському півострові", – сказав він.

Представник ГУР також повторив, що ГУР не має даних про створення ударного угруповання в Білорусі, і що "Білорусь, ймовірно, використовуватиметься в основному як база для реорганізації військ".

Нагадаємо, військова розвідка України вважає, що росія має намір мобілізувати до 500 тис. резервістів у січні на додаток до 300 тис., які були призвані у жовтні.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті