В ГУР вперше визнали співпрацю з легіоном "Свобода Росії": "Ми спілкуємося, обмінюємося певною інформацією і навіть співпрацюємо"

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України розповіли про обмін інформацією з російськими добровольцями. Про це пише "Financial Times" 23 травня.

"Звичайно, ми з ними спілкуємося. Звичайно, ми обмінюємося певною інформацією. І, можна сказати, навіть співпрацюємо", – сказав представник ГУР Андрій Черняк

Зазначається, що, таким чином, Черняк вперше визнав певну співпрацю ГУР з "Російським добровольчим корпусом" і легіоном “Свобода Росії".

Він також зазначив, що українські військові не брали безпосередньої участі в рейді, припускаючи, що це була власна ініціатива росіян.

"Вони бунтують", – підкреслив Черняк.

Крім того, він заперечив постачання Україною будь-якого озброєння російським добровольцям. За його словами, все західне озброєння, отримане українськими збройними силами, залишається під найжорсткішим контролем.

Раніше повідомлялось, що в ГУР заявили, що відстежують переміщення військ РФ на Бєлгородщину.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті