В ГУР вперше визнали співпрацю з легіоном "Свобода Росії": "Ми спілкуємося, обмінюємося певною інформацією і навіть співпрацюємо"

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України розповіли про обмін інформацією з російськими добровольцями. Про це пише "Financial Times" 23 травня.

"Звичайно, ми з ними спілкуємося. Звичайно, ми обмінюємося певною інформацією. І, можна сказати, навіть співпрацюємо", – сказав представник ГУР Андрій Черняк

Зазначається, що, таким чином, Черняк вперше визнав певну співпрацю ГУР з "Російським добровольчим корпусом" і легіоном “Свобода Росії".

Він також зазначив, що українські військові не брали безпосередньої участі в рейді, припускаючи, що це була власна ініціатива росіян.

"Вони бунтують", – підкреслив Черняк.

Крім того, він заперечив постачання Україною будь-якого озброєння російським добровольцям. За його словами, все західне озброєння, отримане українськими збройними силами, залишається під найжорсткішим контролем.

Раніше повідомлялось, що в ГУР заявили, що відстежують переміщення військ РФ на Бєлгородщину.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті