В ГУР офіційно підтвердили отруєння дружини Буданова Маріанни

Представник ГУР Міноборони Андрій Юсов підтвердив отруєння дружини керівника Головного управління розвідки МО України. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на коментар Андрія Юсова 28 листопада.

"Маріанна Олександрівна Буданова справді була отруєна важкими металами. Зараз вона проходить курс лікування, який вже завершується", - зазначив Андрій Юсов.

Також він додав, що інформація, яку оприлюднили сьогодні медіа, відповідає дійсності. Більше інформації в ГУР обіцяли оприлюднити згодом.

Раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що дружину очільника ГУР Маріанну Буданову отруїли важкими металами.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті