Дружину очільника ГУР Маріанну Буданову отруїли важкими металами – ЗМІ

Дружину очільника Головного управління розвідки Маріанну Буданову отруїли важкими металами. Про це 28 листопада повідомило витанння "Бабель" із посиланням на власні джерела у розвідці.

За інформацією співрозмовника у ГУР, дружина Буданова перебуває у лікарні. Маріанну госпіталізували, коли їй стан здоров'я став погіршуватися. Він додав, що жінці діагностували ураження важкими металами.

"Зараз завершується курс лікування, далі – контроль лікарів. Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті і воєнній справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини", - зазначили у розвідці.

Джерела у розвідці стверджують, що наразі ведеться розслідування з приводу імовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України.

Як повідомлялося, у Буданова заявили про підрив авто з ФСБ-шниками в окупованому Бердянську.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Країна
18.08.2025
11:10

"Велика угода" чи легалізація окупації? Аналіз зустрічі Трампа та Путіна на Алясці — політолог Костянтин Матвієнко

Що реально стоїть за вимогами Путіна, якою може бути лінія Вашингтона після "Аляски" і чи піде Україна на вимоги російського диктатора, які начебто підтримав американський лідер?
Всі статті