У Голлівуді відбудеться благодійний фестиваль українських короткометражних фільмів

У Голлівуді (США) 20 листопада відбудеться благодійний фестиваль українських короткометражних фільмів. Про це Державне агентство України з питань кіно повідомляє у Фейсбуці.

Фестиваль UkraineFilmFest пройде за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та платформи United24.

 


“Фестиваль українських короткометражних фільмів та збір коштів через українську платформу на медичну допомогу організовує EnoughTea Foundation. Захід відбудеться в NeueHouse Hollywood у Каліфорнії”, - ідеться в повідомленні.
До програми вечора включено кінострічки, частина з яких створена за підтримки Держкіно. Зокрема, фільми "На своїй землі" режисера Олександра Кирієнка, "Анна" режисера Олесі Саніної, "Двері" - Наталії Давиденко, "Запах поля" - Андріани Ярмонової, "Віолончель" - Олесі Моргунець та інші.  

Мета заходу - закликати світову кіноспільноту підтримати Україну і безпосередньо донатити через фандрейзингову платформу United24.
Кінопокази та благодійні вечори пройдуть також 26 листопада у Лондоні (Picturehouse Central) та Києві (Unit.City).
"Нам важливо у такий важкий час, по-перше, нагадувати світові, що українці досі борються за свою свободу та незалежність та потребують підтримки", - повідомила директор EnoughTea Foundation Анжеліка Грохольська.
Віцепрем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що UkraineFilmFest у Каліфорнії – це ще одна можливість розповісти світу про Україну та залучити нові донати. Також він висловив подяку світовій кіноспільноті, яка підтримує Україну “і не стоїть осторонь теми війни".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Всі статті