В екопарк у Харкові повернувся пелікан – четвертий із 56 птахів, які вижили

У Харкові в екопарк Фельдмана повернувся пелікан – четвертий із 56 птахів, які вижили. Про це повідомляється на сторінці у Facebook "Фельдман Екопарк" 22 березня.

"Кошмар війни залишиться з нами назавжди. Але є в усьому цьому жаху моменти, які запалюють тебе зсередини, даючи неймовірне відчуття дива. Від ворожих ударів в Екопарку загинули практично всі красені-пелікани. Із 56 птахів нам вдалося врятувати лише трьох. Але днями до нас повернувся наш четвертий вцілілий пелікан, який вижив, – сказано в повідомленні. – Йому вдалося врятуватися, він прибився до людей далеко від дому. І люди в Лебединській громаді його прихистили. Годували, доглядали за ним, а тепер знайшли нас і передали птаха. Наш відважний пелікан повернувся додому. Його дивовижний порятунок – гімн людській доброті та небайдужості, волі до життя всього живого".

Уточнюється, що за порятунок птаха співробітники екопарку дякують Лебединській громаді Харківської області.

Раніше повідомлялося, що поліцейські в Києві врятували тримісячне цуценя, якого господиня била, напувала горілкою і морила голодом.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті