У "ДНР" мають намір ввести кримінальне покарання за гомосексуалізм

У так званій "народній раді ДНР" на непідконтрольній Україні території Донецької області зареєстровано "проект постанови щодо запровадження кримінальної відповідальності" за нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Про це розповів головний редактор видання "ОстроВ" Сергій Гармаш на своїй сторінці у Facebook 15 серпня.

"Виявляється, 2 серпня в «нарраді ДНР» зареєстрували постанову про введення кримінальної відповідальності за гомосексуалізм… Цікаво, чому саме зараз, під час активних бойових дій? Невже в «ПІДруському світі» «проблема» досягла таких масштабів, що почала відбиватися на боєздатності «наркоміліції»?", - іронізує Гармаш.

Він також пише, що, можливо, проблема саме в тому, що до Донецька приїхало багато російських військових.

"Або до Донецька наїхало стільки росіян, що місцеві вирішили боротися з ними на «законодавчому» рівні? У будь-якому разі, при Україні потреби в таких совкових заходах не було. Якщо вона і з'явилася, то з появою в Донецьку великої кількості російських військових… Ну і як тепер бути з відомим рефреном: «Донбас ніхто не ставив на коліна…» – написав Сергій Гармаш.

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Денис Пушилін захотів дипломатичних стосунків із КНДР

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті