В "ДНР" до 25 років ув'язнення засудили українського військового Ярослава Бучковського

Так званий "суд ДНР" засудив до 25 років ув'язнення з відбуванням у виправній колонії суворого режиму українського військового Ярослава Бучковського за нібито вбивство двох жителів у Маріуполі. Про це повідомляє слідчий комітет рф 26 вересня.

"Військовослужбовець зенітно-ракетного взводу роти вогневої підтримки Національної гвардії України Ярослав Бучковський 28 березня 2022 року перебував у Маріуполі на території лікарні УМВС. На вулиці Георгіївській між будинками 69 та 63 Бучковський розстріляв двох людей", - стверджують "правоохоронні органи ДНР".

Як повідомлялось раніше, в "ЛНР" відправили на 16 років у колонію солдата ЗСУ за "руйнування будинку" в районі повністю зруйнованої Попасної.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті