В "ДНР" до 25 років ув'язнення засудили українського військового Ярослава Бучковського

Так званий "суд ДНР" засудив до 25 років ув'язнення з відбуванням у виправній колонії суворого режиму українського військового Ярослава Бучковського за нібито вбивство двох жителів у Маріуполі. Про це повідомляє слідчий комітет рф 26 вересня.

"Військовослужбовець зенітно-ракетного взводу роти вогневої підтримки Національної гвардії України Ярослав Бучковський 28 березня 2022 року перебував у Маріуполі на території лікарні УМВС. На вулиці Георгіївській між будинками 69 та 63 Бучковський розстріляв двох людей", - стверджують "правоохоронні органи ДНР".

Як повідомлялось раніше, в "ЛНР" відправили на 16 років у колонію солдата ЗСУ за "руйнування будинку" в районі повністю зруйнованої Попасної.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті