У деокупованій Снігурівці на Миколаївщині зафіксували 320 військових злочинів окупантів

У деокупованій Снігурівці та її околицях на Миколаївщині зафіксували 320 воєнних злочинів, які вчинили росіяни. Про це 26 листопада повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Щодня поліцейські за процесуального керівництва прокуратури проводять огляди місць подій і ретельно документують воєнні злочини військовослужбовців армії РФ та їхніх поплічників", - повідомили правоохоронці.

Поліцейські зазначають, що до них щодня звертаються понад 30 осіб, які повідомляють про злочини росіян на захоплених теренах. Найчастіше окупанти викрадали транспортні засоби та крали зброю у місцевих мешканців.

Нерідко загарбники також грабували та пошкоджували будинки місцевих жителів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російського військового засудили за вбивство мирного мешканця у Чернігівській області.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті