У деокупованій Снігурівці на Миколаївщині зафіксували 320 військових злочинів окупантів

У деокупованій Снігурівці та її околицях на Миколаївщині зафіксували 320 воєнних злочинів, які вчинили росіяни. Про це 26 листопада повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Щодня поліцейські за процесуального керівництва прокуратури проводять огляди місць подій і ретельно документують воєнні злочини військовослужбовців армії РФ та їхніх поплічників", - повідомили правоохоронці.

Поліцейські зазначають, що до них щодня звертаються понад 30 осіб, які повідомляють про злочини росіян на захоплених теренах. Найчастіше окупанти викрадали транспортні засоби та крали зброю у місцевих мешканців.

Нерідко загарбники також грабували та пошкоджували будинки місцевих жителів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російського військового засудили за вбивство мирного мешканця у Чернігівській області.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті