У День Незалежності в Україні оголошували повітряну тривогу рекордну кількість разів

У День Незалежності на всій території України прозвучало 189 попереджень про ракетну небезпеку. Про це 25 серпня у Twitter повідомляє "Карта тривог".

"Було оголошено 189 тривог в областях та у місті Київ. Це абсолютний "рекорд" за весь час повномасштабного вторгнення", - повідомили волонтери.

Найчастіше 24 серпня сирени звучали у Кіровоградській та Полтавській області – по 12 разів. У Запорізькій та Дніпропетровській області сигнали тривоги лунали 11 разів.

Також варто зазначити, що попередній рекорд по тривогах відбувся 23 квітня. Напередодні Великодня сирени по всій Україні звучали 109 разів.

Нагадаємо, що вже в ніч проти 25 серпня рашисти обстріляли Кривий Ріг – вогонь вівся касетними снарядами.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті