В Данії остання група українських військових завершила навчання на гаубицях "Цезар"

Українські військові завершили навчання в Данії та тепер готові керувати гаубицями «Цезар». Про це повідомляє "Польське радіо" з посиланням на Міноборони Данії.

Зазначається, що найближчими тижнями Україна отримає 19 таких артилерійських систем французького виробництва.

«Це велике і значне пожертвування, яке зробить «реальні зміни» на полі бою», - сказав виконувач обов’язків міністра оборони Данії Троелс Лунд Поульсен.

У п’ятницю політик разом із групою данських парламентарів та послом України в Копенгагені відвідав останню групу українців, які проходять підготовку під керівництвом данських військових інструкторів в Оксболі на заході Ютландії.

Встановлена ​​на вантажівці артилерійська система «Цезар» важить 30 тонн і може бути використана проти цілей на відстані до 40 км. У січні влада Данії вирішила передати її Україні, - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті