В Данії остання група українських військових завершила навчання на гаубицях "Цезар"

Українські військові завершили навчання в Данії та тепер готові керувати гаубицями «Цезар». Про це повідомляє "Польське радіо" з посиланням на Міноборони Данії.

Зазначається, що найближчими тижнями Україна отримає 19 таких артилерійських систем французького виробництва.

«Це велике і значне пожертвування, яке зробить «реальні зміни» на полі бою», - сказав виконувач обов’язків міністра оборони Данії Троелс Лунд Поульсен.

У п’ятницю політик разом із групою данських парламентарів та послом України в Копенгагені відвідав останню групу українців, які проходять підготовку під керівництвом данських військових інструкторів в Оксболі на заході Ютландії.

Встановлена ​​на вантажівці артилерійська система «Цезар» важить 30 тонн і може бути використана проти цілей на відстані до 40 км. У січні влада Данії вирішила передати її Україні, - йдеться у повідомленні.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті