В Бердянську пролунало щонайменше 8 вибухів – окупаційна "влада" каже про роботу ПВО

У Бердянську пролунали вибухи ввечері 3 червня, окупаційна "влада" каже про роботу ПВО. Про це пише "Радіо Свобода" 3 червня.

"У Бердянську пролунали вибухи, сили РФ кажуть про роботу ППО, – сказано в повідомленні. – Водночас у міській військовій адміністрації твердять, що в місті було щонайменше вісім вибухів".

Тим часом один із місцевих Телеграм-каналів пише: "Окупаційна влада повідомляє про факт знищення ракет у небі. В той же час внаслідок роботи ворожих ППО уламки однієї з них впали на місто в районі католицького костелу та автовокзалу, що на Західному проспекті. Внаслідок цього також на автовокзалі пошкоджено цивільний автомобіль".

Раніше повідомлялось про удар по Бердянську: з порту почали тікати суда окупантів.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті