Удар по Бердянську: з порту почали тікати суда окупантів

Після вибуху у окупованому Бердянську сьогодні, 2 червня, з порту почали відходити суда. Про це повідомляють місцеві пабліки.

"За словами окупантів усе добре, але з порту чомусь почали тікати судна", - йдеться у повідомленні.

За інформацією окупанів "руйнувань та жерт немає". " Але до порту помчали машини швидкої допомоги", - повідомили місцеві.

Пізніше колаборант Володимир Рогов, який називає себе "представником головної ради військово-цивільної адміністрації Запорізької області", написав про кілька гучних вибухів у місті близько 12:00, за попередніми даними, вибухів було три. Він стврерджує, що це була "спроба ракетного обстрілу" з боку ЗСУ, але спрацювала ППО окупантів.

Крім того, у пабліках повідомлють про те, що нібито ракета летіла в бік Коси, її збили й вона могла впасти у районі Слобідка. Також було чутно вибух у селі Осипенко.

Як повідомлялося, Морський порт окупованого Бердянська потрапив під обстріл.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті