У Балаклії почали виплачувати пенсії одразу за 5 місяців окупації - Зеленський

У Балаклії та Граковому на Харківщині почали виплачувати пенсії за весь час окупації. Про це 13 вересня у відеозверненні заявив Володимир Зеленський.

Таким чином йдеться загалом про виплати за п'ять місяців.

"Дуже важливо, що з нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Наприклад, у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п'ять місяців. За той час, коли ми просто не могли здійснити виплати з за окупації", - зазначив Зеленський.

За словами глави держави, всі українські пенсіонери на території, що звільнилася, отримають виплати. Україна завжди виконує свої соціальні зобов'язання перед людьми.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що виплати пенсій на звільнених територіях Харківщини розпочнуться вже з понеділка.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті