В Авдіївці залишаються понад 1600 людей, не всі погоджуються виїхати з-під обстрілів

В Авдіївці станом на ранок 17 вересня залишаються 1654 людини. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розказав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш, - передає Суспільне.

Незважаючи на те, що жителів Авдіївки умовляються евакуюватись, але не всі люди погоджуються виїхати з-під обстрілів.

За словами Барабаша, 16 вересня відбулося декілька авіаракетних ударів по центру міста, є руйнування, загиблих та поранених немає.

"За період минулого опалювального сезону мали жертви, коли люди замерзали, чадили від порушень безпеки використання так званих буржуйок. Люди це розуміють, кажуть, що будуть до зими з міста виїжджати, але трохи пізніше. Хтось відверто каже, що не поїде і їх немало, вони готуються до зими", — розповів він.

За словами Віталія Барабаша, для опалювального сезону є "буржуйки", нині заготовляють дрова, а також громада чекає на субвенцію з держбюджету на закупівлю дров, які роздаватимуть людям вразливих категорій, об'єктам критичної інфраструктури, а за наявності залишку — й місцевим жителям.

Як повідомлялося раніше, росіяни обстріляли Авдіївку з "Градів", артилерії й танків, поранені двоє людей.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті