Росіяни обстріляли Авдіївку з "Градів", артилерії й танків, поранені двоє людей

Російська армія протягом доби здійснила низку обстрілів по 14 населеним пунктам Донецької області. Про це 12 вересня повідомила обласна військова адміністрація в Телеграмі.

Так, 39 разів росіяни обстріляли Вугледар. Пошкоджено два будинки у Новоукраїнці, під вогнем перебувала Максимівка.

Протягом ночі Авдіївка зазнала ударів з "Градів", танків та артилерії – є пошкоджені будинки, поранено дві людини. Внаслідок обстрілів загинув цивільний у Костянтинівці Маріїнської громади.

Крім того, ворожими снарядами пошкоджено по три будинки у Диліївці Торецької громади та у Часовому Яру. Ще одне домоволодіння та нежитлова споруда зазнали пошкоджень у Сіверську.


Лиманська громада протягом дня і ночі пережила 10 обстрілів.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті