В Анталії автобус зіткнувся із вантажівкою, серед загиблих - українка

У результаті ДТП, яка сталася в провінції Анталія внаслідок зіткнення туристичного автобуса з вантажівкою, загинуло двоє людей - водій та 26-річна українка, яка була гідом цього туристичного автобуса. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформаційне агентство DHA.

“Аварія сталася вранці на трасі Аланія-Манавгат. Туристичний мікроавтобус врізався у вантажівку, яка зупинилася, очікуючи на світлофорі. Водій мікроавтобуса, передня частина якого потрапила під вантажівку, та українка, яка була екскурсоводом, загинули на місці», - повідомило інформагентство.

Десятеро з 12 туристів з Казахстану, які перебували в мікроавтобусі, що прямував в аеропорт Анталії, отримали травми. Шестеро з них перебувають у важкому стані.

Після аварії на місце ДТП було направлено велику кількість карет швидкої допомоги та правоохоронних органів. Постраждалих доставили до лікарень Манавгата та Аланії після надання першої допомоги на місці події.Ситуація перебуває під контролем Консульства України в Анталії, особу загиблої встановлено.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Всі статті