В анексованому Криму звільнили двох "міністрів"

"Міністра ЖКГ" і "міністра курортів і туризму" анексованого Криму звільнено. Про це повідомили Телеграм-канали "BRIEF" і "Кримський канал" 30 травня.

"У Криму звільнено міністра ЖКГ півострова Сергія Донця і главу мінкурортів регіону Вадима Волченка", - пише "BRIEF".

"Джерело назвало звільнення міністрів ЖКГ і туризму плановою ротацією в кримському радміні", - пише "Кримський канал" і підкреслює, що чиновники «довели свою профнепридатність у поточних умовах за останній місяць".

Зазначається, що, зокрема, "міністра ЖКГ" звільнено "після семидобового водного колапсу в Євпаторії".

Раніше повідомлялося, що колишнього путінського губернатора Севастополя Дмитра Овсяннікова заарештували за порушення санкцій у Лондоні.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті